Historie firmy RECo Design s.r.o.

Historie firmy

   Firma získala první živnostenské oprávnění v roce 1990. Od prvopočátku se zabývala výrobou reklam a kopírováním. Během let byl reklamní ateliér postupně vybaven počítači a ruční práce ustupovala do pozadí. V roce 1993 má firma první řezací plotter s řezacím softwarem. Nové reklamy se vyřezávají ze samolepících fólií, které umožnily širší použití na podkladové materiály (plasty, sklo, plech, bannery a také výlohy či automobily).

Firma též zpracovává regionální a místní noviny a zpravodaje.

   Stále více mezi zákazníky přibývá i průmyslových podniků, zejména výrobce komponentů pro automobilový průmysl. Firma dodává kompletní služby v oblasti vizualizace - nástěnky, pojízdné stojany, tabule, samolepy, štítky atd.

   Studio je dovybavováno o výkonnější počítače, copyprinter - formát A3 (rychlotisk přímými barvami - až 120 kopií/min.), černobílé i barevné  laserové tiskárny, plotter šíře 100 cm, laminátory pro laminaci za tepla i za studena (nový laminátor šíře 75 cm), tamponový stroj pro potisk reklamních předmětů atd. Samozřejmostí je i poměrně slušné legálně vlastněné softwarové vybavení.

    V letech 1999 - 2004 se firma mimo jiné zabývá i výrobou a subdodávkami speciálních výrobků pro automobilový průmysl, a to systémem kanban.

    Rok 2006 je zlomový co se týče právní subjektivity firmy, kdy se fyzická osoba transformuje na společnost s ručením omezením a názvem RECo design s.r.o.

    V roce 2013 proběhly rozsáhlé investice do strojového vybavení firmy. Byl pořízen nový tiskový digitální plotter (140cm) s obřezem pro velkoplošný tisk na téměř všechna možná média. Firma také vyměnila technologie copyprint za rychlé digitální plnobarevné tiskové stroje a je schopna téměř na počkání tisknout plnobarevné tisky i v nízkých nákladech za přijatelné ceny.

   Od roku 2013 tedy firma nabízí vše od grafického zpracování (návrhů), přes focení, řezané reklamní grafiky, velkoplošný digitální tisk, digitální plnobarevný tisk, černobílý tisk, ofsetový velkonákladový tisk, tamponový tisk - potisk drobných reklamních předmětů, potisk triček a montérek...

Dodáváme také medaile pro různé sportovní akce - za přijatelné ceny, včetně potisku.

^